Studio Věra – regenerační a lymfatické masáže

Nechte si srovnat tělo Dornovou metodou. Jemně, ale důkladně

Trápí vás ztuhlé svaly, problémy s pohybem nebo chcete podpořit své zotavení po úrazu? Objednejte se na profesionální relaxační, sportovní a lymfatické masáže v mém studiu v Otrokovicích. Nabízím také Dornovu metodu k obnovení správné funkce kloubů a obratlů nebo cvičební metodu MUDr. Smíška.

  • Hložkova 761
  • Otrokovice
  • 765 02

Kontaktní osoby

Foto

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Regenerační a lymfatické masáže

Sháníte zkušenou masérku? Přijeďte do Otrokovic, kde provozuji studio s nabídkou odborně prováděných masáží a tělesných metod, jako je Dornova terapie nebo SM cvičení podle MUDr. Smíška. Dopřejte si regenerační masáže, které přispívají k uvolnění svalů celého těla. Jste-li amatérským sportovcem můžete si vybrat i sportovní masáže. Připraví Váš pohybový aparát na sportovní výkon, ale také umožní regeneraci po něm.

Nebo se objednejte na ruční lymfatické masáže, tzv. lymfodrenáž. Hmatová technika zaměřená na lymfatické cesty dostane Vaše tělo a speciálně lymfatický systém do formy díky odplavení toxinů a je vhodná i ke snížení nadváhy. Nebo se objednejte na skvělé regenerační metody, jako jsou baňkování nebo Breussova masáž, která Vás zbaví potíží s páteří.

Dornova metoda napraví Vaše pohybové schopnosti

Máte sedavé zaměstnání a trpíte bolestí zad a kloubů? Rezervujte si čas v mém studiu a zlepšete své držení těla pomocí Dornovy metody. Jemná cvičební a hmatová technika přispěje ke srovnání posunů obratlů, vbočených palců nebo skoliotickému vybočení páteře. Navíc se zlepší vaše fyzická i psychická kondice a imunita.

Objevte další metodu, jak se vypořádat s bolestmi pohybového aparátu. Vyučuji a provádím SM cvičení podle MUDr. Richarda Smíška, které Vás pomocí speciálního elastického lana naučí správně posilovat oslabené a protahovat zkrácené svaly. Vaše páteř se díky němu srovná do střední linie a bolesti budou tytam.

Nemůžete se sami dostavit? Žádný problém – ráda masáž provedu u Vás doma.

Otevírací doba

  • Máme právě otevřeno

  • Dle objednávek!

Služby

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.